Yapılan Yorumlar...

Enson yorum sırasıyla;

Üstad böyle güzel bir program yaptığınız için ben teşekkür ederim. Özellikle en sonda excel yedeği alma işini çok iyi düşünmüşsünüz. Elinize emeğinize sağlık.


Üstadım hafta sonu da söylediğim gibi çok çok iyi olmuş emeğinize sağlık.


Ben 3 büyük firmamın VUK enflasyon çalışmasını sizin sayenizde kolayladım.


Merhaba Üstadım. Programın yeni versiyonunu kurdum ve çalıştırdım. Emeğinize sağlık. Güzel olmuş. Sağlıkla, mutlulukla yeni yıl dileklerimi iletiyorum. Kolay gelsin...


Merhabalar,
Programınız çok güzel. İşin içinden çıkamayacaktık. İyi oldu. Elinize sağlık.


Üstadım merhaba,
Programınızı büyük bir keyifle kullanmaya devam ediyorum,


Öncelikle belirtmek isterim ki son derece faydalı ve kullanışlı bir program yazmışsınız. Hem e-defter denetim hem de mali analiz bölümü işimi oldukça kolaylaştırıyor.


Emeğinize sağlık Gürol Bey. Tüm meslektaşlarımız adına teşekkür ediyorum.


Kullanışlı ve değerli çalışmalarınızdan Enflasyon düzeltmesi ve Yeniden değerlemeyi kullanmak üzere aldım.


Merhaba,Gürol Bey,
Daha önce de mailleşmiştik,emeğinize sağlık bizlere yardımcı olduğunuz için ben teşekkürlerimi sunarım. İleri zamanlarda ekleyeceğim modüller de var her şey için çok teşekkür ederim. Sağlıkla kalın.


Üstadım sizden "merhaba" almak ne kadar güzel çok mutlu oluyor insan!! Keşke bütün merhabalar sizin ki kadar güzel olsa


Gürol bey merhaba, Programlarınız gerçekten çok faydalı. Raporlama yaparken son derece hızlı ve kullanımı çok rahat. Teşekkür ederim.


Merhaba Üstadım,
Ben emekli vergi dairesi müdürü, Yeminli Mali Müşavirim. Arkadaşım Ömer Aydın vasıtasıyla sayfanızla tanıştım, inşallah bir gün yüz yüze de görüşebiliriz. Ömer beyden geçmiş çalışmalarınız hakkında çok değerli bilgiler edindim. Sayfanız bizim için çok değerli, çalışmalarınız için size saygılarımı sunarım.


Düzce de Mali Müşavirlik yapmaktayım. Sitenizi bir arkadaşım tavsiye etti Kullanmaya başladım. ellerinize sağlık Allah razı olsun Güzel çalışma olmuş. Fırsat buldukça karıştırarak çözmeye çalışacağım bizlere yardımcı olacağı kanısındayım. (www.mustafaustunel.com)


Tebrik ederim. oldukça faydalı ve başarılı bir çalışma olmuş. Geliştirmeleri heyecanla bekliyorum.


Üstad öncelikle kolaylıklar diler başarılarınızın daim olmasını niyaz ederim. Güzel çalışmalarınız var takdire değer kolay gelsin.


Üstadım Merhabalar.
Programlarınız için teşekkür ederim, elinize sağlık. Çok Faydalı çalışmalar olmuş.


Üstad-ı azam;
Yine döktürmüşsün ellerine ve emeklerine sağlik. Bu kıdemde böyle eserleri şevkle ortaya koyman nedeniyle seni canı gönülden tebrik ediyorum. Hızına yetişemeyecegimizi iyi biliyor ve o nedenle gururla izliyorum. Iyi ki çömezligini yapabilmek kısmet oldu. Ellerinden öperim.


Merhaba Üstad.
Emeğinize sağlık, gerçekten mesleğini layıkıyla yapmaya çalışan, evrak işleme dışında mali müşavirlik hizmetlerini de vermek isteyen meslektaşlar için yararlı programlar. Çalışmalarınız için tekrar teşekkürler. Esenlikler dilerim. İyi çalışmalar.


Üstad merhabalar;
Öncelikle elinize emeğinize sağlık "merhaba" programı inanılmaz faydalı olmuş.


Gürol Bey emeğinize sağlık tebrikler.


Üstadım emeğinize sağlık, az önce indirdim, oldukça etkileyici güzel bir çalışma programı, mevzuatla uyumlu olarak sürekli güncel tutulması halinde mesleğe ciddi katkısı olacaktır.
Üstadım yaptığınız çalışmaları heyecanla takip ediyorum, denetim mevhumunun da dijitalleşmekten başka çaresi yok, bu noktada teknoloji odaklı denetim bakışına yaklaşımınızı çok önemli buluyorum.


Elinize sağlik ustad


Çok güzel bir proğrammış,emeğinize sağlık.


Üstat hayranlıkla sizi izliyorum, teşekkür ediyorum.


Üstad merhabalar,
Gerçekten çok harika çok kullanışlı çok net çok da pratik ve faydalı bir program daha önce ben tmg yi kullanmıştım. Gıyabınızda sizin programdan çok bahsediyorum ve kullandırmaya çalışıyorum herkes çok beğeniyor ymm ye kurdum çok beğendi her sabah ofise geldiğimde ilk önce merhabayı açıyor o günkü anlamlı sözü okuyor öyle işe başlıyorum. Bir de işlemlerin sonundaki kahve içim resmi bir başka güzel bu yapmış olduğunuz çok güzel ve faydalı program için size çok teşekkür ediyor, çalışmalarınızın daim olmasını diliyorum. Saygılarımla


Gürol bey merhaba;
Analiz programınızı indirdim, kullandım ve beğendim. Genel olarak çok başarılı bir program olmuş. Bazı önerilerim olacak. Emeğinize sağlık.


Merhaba;
Emekleriniz için teşekkürler.


Değerli Üstadım öncelikle çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim ve bu uygulamanın denetimde başarılı olacağına inanıyorum.


Gürol Bey emeklerinize sağlık, eğitimlerimde öğrencilerime kaynak olarakta önereceğim... Saygılar...


Hayırlı Sabahlar Üstad,
Dün turnede genç arkadaşlar vardı. İki milyon satırlık bir e-defterden bahsettiler. Ben de sizin Merhaba'yı kullanın dedim. Merakla yapılacak değişiklikleri bekliyoruz. İyi çalışmalar.


Selamlar, Sayın Üstadım;
Mersinde SMMM olarak işimi yapmaktayım. Sizin daha önce Enflasyon Düzeltmesi Programınıza abone olmuştum. Tekrar yeniden programınızı yükleyip bilgilerinizden istifade etmek istemekteyim.


Gürol bey;
Yeni programınız çok güzel olmuş, elinize sağlık, Allah sizden razı olsun.


Üstad; Emeğinize sağlık. Programı günlük olarak sık sık kullanıyorum. En son binek otolar ile gider kısıtlamasını eklemişsiniz. Gayet kullanışlı. Programı geliştirme ile ilgili bir önerim olacak. Selamlar.
Not: Detaylı ve yerinde öneri için teşekkürler, kodlanarak programa eklendi.

Merhaba Gürol Bey;
Öncelikle programlarınız için çok teşekkürler harika programlar yapıyorsunuz.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.


Gürol üstadım;
İyi günler diliyorum öncelikle bize böyle bir proğram yaptığınız için Gelmiş ve Geçmişlerinizden Allah razı olsun işimizi çok kolaylaştırıyor.


Üstad Merhaba;
Mini programlar bölümünde olan Gecikme Zammı programı çok güzel GİB sitesine girmeden resmi kurumlardan gelen gecikme bedeli faturalara hesaplamaları kolaylıkla hesaplaya biliyorum.


Merhabalar Gürol Bey;
Mini programlarınızı kullanmaktayım çok güzel bir program yapmışşınız. Özellikle vergi gecikme zammı hesaplama programı çok işime yarıyor.Saygılarımla.


Sevgili Gürol DEMİR;
Mersin SMMMOdasında sanıyorum 2004 yılında yaptığınız sunumdan sonra enflasyon muhasebesi ile ilgili cd nizi satın almış bulunmakta ve halen tekdüzen muhasebeye giriş programını kullanmaya devam etmekteyim. Yeni sürümünüz tamamlandığında bende faydalanmaya devam etmek isterim.
Sevgiler, Selamlar


Merhaba sayın Gürol DEMİR,
Mesleğim gereği ücret hesaplamalarıyla ilgilendiğimden Mini bordro programınızı kullanmaktayım ve işimde oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktayım. Bu nedenle program için teşekkürlerimi bildiriyorum.
İyi çalışmalar.


Üstad merhaba;
Hesaplamalar bölümünde olan gecikme zammı programı çok güzel GİB sitesine girmeden resmi kurumlardan gelen gecikme bedeli faturalara hesaplamaları kolaylıkla hesaplaya biliyorum.
İyi çalışmalar.


Gürol bey;
Öncelikle emeğinize sağlık. çok güzel işler yapmışsınız. Mini Programlardan Ücretsiz Bordro programınızı indirdim ve kullanıyorum. Çok teşekkür ederim.
İyi çalışmalar dileğiyle.