Kullanım Şartları

atc universe bir Türkiye kuruluşudur. atc universe ağına bağlı olan bağımsız şirketler "atc universe" oluşumuna bağlıdır.


Bu sitede müşterilere sunulan herhangi bir hizmet yoktur. Hizmetler "atc universe" üyesi şirketler tarafından sunulmaktadır.


Bu sitede yer alan ve bu site üzerinden erişilen bilgiler, sitenin sahibi (atc universe) tarafından kullanıcılara genel bilgiler sunmaya yöneliktir. Kanunlar ve ikinci mevzuatlar belirli esaslara ve koşullara bağlı olarak değişik şekillerde uygulanabilir. Konuyla ilgili işlem tesis etmeden önce profesyonel bir "atc universe" danışmanına başvurunuz.


Bu siteden indirilen yazılım ürünleri bizim tarafımızdan tasarlanmakta ve kodlanmakta ve geliştirilmekte, kullanıma sunulmadan evvel virüs taramasından geçirilmektedir. Bununla birlikte elektronik ürünlerin doğası gereği, kesintisiz, gecikmesiz, hatasız, eksiksiz veya virüslerden arındırılmış hizmet verileceği garanti veya taahhüt edilmemektedir.


Bu site üzerinde bulunan materyalin (yazılım, tasarım, teknik ve mali bilgi vb.) telifli, tescilli ve fikri mülkiyet haklarına ve diğer haklara (atc universe) tabi olma ihtimali sebebiyle, sitedeki tüm materyallerin yetkisiz kullanımı; telif hakkı, ticari marka yasalarını ve başka yasaları veya yürürlükteki fikri mülkiyet haklarını ya da diğer hakları ihlal edebilir.


Kullanıcıların aşağıdaki şartlarda sitedeki içeriği sosyal ağ üzerinden paylaşmaları, çıktı olarak almaları veya dağıtmaları mümkündür:

Tüm telif hakkı, tescilli marka ve benzeri diğer ibarelerin korunması,

Söz konusu içeriğin "atc universe" üyesi şirketi bağlayıcı olarak kullanılmaması veya "atc universe" üyesi dışında başka bir işletmeye onay veya destek verilmesi anlamına gelecek şekilde kullanılmaması,